Úspory navíc po zateplení

Vyměnili jste okna,
zateplili dům
a přesto platíte
hodně za vytápění?

Existuje spolehlivé
řešení...

>>    čtěte více

Aktuality 2013

12 2013

Odpojování domů od CZT (centrální zásobování teplem)

Naším názorem vyplývajícím z letité praxe je, že na sídlištích ve městech by měl fungovat systém centrálního zásobování teplem. Podmínkou však je, aby se dodavatel tepla choval k odběratelům jako k váženým obchodním partnerům. V neposlední řadě tedy, aby cena tepla z CZT byla přiměřená. To se však v řadě lokalit neděje a proto dochází k odpojování objektů od CZT a zřizování vlastních samostatných tepelných zdrojů. V roce 2013 jsme pro naše zákazníky uvedli do provozu dalších téměř 10 tepelných zdrojů.

09 2013

Kotelna o výkonu 300 kW v Novém Jičíně

Během léta jsme kromě ostatních zakázek vybudovali novou úspornou plynovou kotelnu na střední škole v Novém Jičíně. Hlavní komponenty (kotle aj.) nesou značku BUDERUS. Oproti původní (již zastaralé) technologii předpokládáme úspory plynu 20 - 25 %.

02 2013

Vyregulování topných soustav po zateplení

Na základě vyhodnocení úspor tepla po vyregulování mnoha desítek zateplených objektů můžeme konstatovat – výsledky jsou překvapující!! Umíme řešit vyregulování topných soustav domů s klasickým napojením na systém centrálního zásobování teplem i objektů s instalovanými domovními předávacími stanicemi. Grafy úspor tepla některých domů jsou k nalezení na našich webových stránkách. Kontaktujte nás – poradíme, jak úspor nákladů na vytápění dosáhnout.